MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6925298
nr 692 5298
Matsalsbord
engelsk stil, diameter: 120, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:20:12
800 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr